| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RPL10A, aa107-156 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | Xenopus, chicken, zebrafish, porcine, horse, bat, rat, bovine, rabbit, mouse, goat, dog, guinea pig, human, monkey, gibbon, chimpanzee |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RPL10A Antibody (aa107-156, Biotin) LS-C462289. Specificity: Human RPL10A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa107-156 of human RPL10A (P62906, NP_009035). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Gibbon, Monkey, Marmoset, Mouse, Rat, Goat, Elephant, Panda, Dog, Bovine, Bat, Rabbit, Horse, Pig, Opossum, Guinea pig, Turkey, Chicken, Platypus, Lizard, Xenopus, Frog, Trout, Catfish, Salmon, Sablefish, Stickleback, Pike, Zebrafish, Nematode (100%); Drosophila, Rice, Arabidopsis (92%). |
| Other Names | RPL10A, 60S ribosomal protein L10a, NEDD6, NEDD-6, Ribosomal protein L10a, Csa-19, L10A |
| Gene, Accession # | RPL10A, Gene ID: 4736 |
| Catalog # | LS-C462289 |
| Price | |
| Order / More Info | RPL10A, aa107-156 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|