| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RPL10A, aa3-31 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | phycoerythrin (PE) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RPL10A Antibody (aa3-31, PE) LS-C240211. This RPL10A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 3-31 amino acids from the N-terminal region of human RPL10A. |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | RPL10A, 60S ribosomal protein L10a, NEDD6, NEDD-6, Ribosomal protein L10a, Csa-19, L10A |
| Gene, Accession # | RPL10A, Gene ID: 4736 |
| Catalog # | LS-C240211 |
| Price | |
| Order / More Info | RPL10A, aa3-31 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|