| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RPL13A, aa1-203 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ICC (1:100 - 1:1000), IHC, IHC-P (1:100 - 1:1000), WB (1:500 - 1:3000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RPL13A Antibody (aa1-203) LS-C185476. Specificity: Human RPL13A |
| Immunogen | Recombinant fragment corresponding to a region within amino acids 1 and 203 of RPL13A (SwissProt P40429). Percent identity by BLAST analysis: Human (100%); Monkey (99%); Pig (98%); Bovine (97%); Rat (96%); Mouse (95%); Xenopus (91%); Zebrafish (89%). |
| Other Names | RPL13A, 60S ribosomal protein L13a, 23 kDa highly basic protein, L13A, Ribosomal protein L13a, TSTA1 |
| Gene, Accession # | RPL13A, Gene ID: 23521 |
| Catalog # | LS-C185476 |
| Price | |
| Order / More Info | RPL13A, aa1-203 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|