| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MAP1LC3A / LC3A, aa2-121 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA (1:20000 - 1:80000), IHC (1:100 - 1:500), WB (1:500 - 1:1000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | MAP1LC3A / LC3A Antibody (aa2-121) LS-C178948. Specificity: Human LC3. |
| Immunogen | A recombinant human MAP1LC3A protein 2-121aa (BC015810). |
| Other Names | MAP1LC3A, ATG8E, LC3, LC3A, MAP1BLC3, MAP1A/1B light chain 3 A, MAP1A/MAP1B LC3 A, MAP1A/MAP1B light chain 3 A, MAP1ALC3 |
| Gene, Accession # | MAP1LC3A, Gene ID: 84557 |
| Catalog # | LS-C178948 |
| Price | |
| Order / More Info | MAP1LC3A / LC3A, aa2-121 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|