| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RPL23A, aa33-82 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | chicken, zebrafish, rat, hamster, porcine, horse, sheep, bovine, rabbit, mouse, dog, guinea pig, human, monkey, gibbon, chimpanzee |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RPL23A Antibody (aa33-82, HRP) LS-C469226. Specificity: Human RPL23A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa33-82 of human RPL23A (O75818, NP_006629). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Gibbon, Monkey, Marmoset, Mouse, Rat, Sheep, Hamster, Panda, Dog, Bovine, Rabbit, Horse, Pig, Opossum, Guinea pig, Zebra finch, Chicken, Armadillo, Salmon, Sablefish, Zebrafish (100%); Elephant, Platypus, Xenopus (92%); Grape (84%). |
| Other Names | RPL23A, 60S ribosomal protein L23a, L23A, MDA20, Ribosomal protein L23a |
| Gene, Accession # | RPL23A, Gene ID: 6147 |
| Catalog # | LS-C469226 |
| Price | |
| Order / More Info | RPL23A, aa33-82 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|