| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RPL23A, aa44-73 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, human |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RPL23A Antibody (aa44-73, FITC) LS-C220577. This RPL23A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 44-73 amino acids from the Central region of human RPL23A. |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | RPL23A, 60S ribosomal protein L23a, L23A, MDA20, Ribosomal protein L23a |
| Gene, Accession # | RPL23A, Gene ID: 6147 |
| Catalog # | LS-C220577 |
| Price | |
| Order / More Info | RPL23A, aa44-73 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|