| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RPL27A, aa110-138 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | hamster, human |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, Flo, IHC, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RPL27A Antibody (aa110-138, FITC) LS-C217298. This RPL27A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 110-138 amino acids from the C-terminal region of human RPL27A. |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | RPL27A, 60S ribosomal protein L27a, L27A, Ribosomal protein L27a |
| Gene, Accession # | RPL27A, Gene ID: 6157 |
| Catalog # | LS-C217298 |
| Price | |
| Order / More Info | RPL27A, aa110-138 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|