| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CD79A / CD79 Alpha |
| Clone | monoclonal |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG1 |
| Format | alkaline phosphatase (AP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | CD79A / CD79 Alpha Antibody (AP) LS-C506621. Recognizes an epitope within the cytoplasmic domain of human CD79a. Predicted species cross-reactivity: mouse, canine, rabbit, equine, porcine, monkey, rat, bovine, chicken, guinea pig. |
| Immunogen | Synthetic peptide corresponding to 202-216 amino acid sequence of human mb-1. |
| Other Names | CD79A, CD79a antigen, Ig-alpha, MB-1, MB-1 membrane glycoprotein, Surface IgM-associated protein, MB1 |
| Gene, Accession # | CD79A, Gene ID: 973 |
| Catalog # | LS-C506621 |
| Price | |
| Order / More Info | CD79A / CD79 Alpha Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|