| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CD79A / CD79 Alpha |
| Clone | monoclonal |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG1 |
| Format | phycoerythrin (PE) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, Flo, IP |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | CD79A / CD79 Alpha Antibody (PE) LS-C652789. Recognizes human CD79a. Useful in distinguishing B-CLL from mantle cell lymphoma in flow cytometric assays. Reported to induce phosphorylation of syk kinase. |
| Immunogen | IgM complex isolated from Daudi cells. |
| Other Names | CD79A, CD79a antigen, Ig-alpha, MB-1, MB-1 membrane glycoprotein, Surface IgM-associated protein, MB1 |
| Gene, Accession # | CD79A, Gene ID: 973 |
| Catalog # | LS-C652789 |
| Price | |
| Order / More Info | CD79A / CD79 Alpha Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|