| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CD79A / CD79 Alpha |
| Clone | monoclonal |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | n/a |
| Isotype | IgG1 |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | Flo (1:1) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | CD79A / CD79 Alpha Antibody (FITC) LS-C43435. Specificity: IgM complex isolated from Daudi cells |
| Immunogen | Cells |
| Other Names | CD79A, CD79a antigen, Ig-alpha, MB-1, MB-1 membrane glycoprotein, Surface IgM-associated protein, MB1 |
| Gene, Accession # | CD79A, Gene ID: 973 |
| Catalog # | LS-C43435 |
| Price | |
| Order / More Info | CD79A / CD79 Alpha Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|