| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CD79A / CD79 Alpha |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | Protein A/G purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA (1:160000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | CD79A / CD79 Alpha Antibody LS-C149198. Specifically binds to its immunogen, and does not show any cross reactivity with unrelated antigens. The specificity for binding to recombinant protein, cellular protein and native antigen is not defined. Cross reactivity with mouse and rat CD79-alpha has not been tested. |
| Immunogen | Synthetic peptide derived from Human CD79-alpha |
| Other Names | CD79A, CD79a antigen, Ig-alpha, MB-1, MB-1 membrane glycoprotein, Surface IgM-associated protein, MB1 |
| Gene, Accession # | CD79A, Gene ID: 973 |
| Catalog # | LS-C149198 |
| Price | |
| Order / More Info | CD79A / CD79 Alpha Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|