| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CD79A / CD79 Alpha |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IF, WB (1:500 - 1:1000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | CD79A / CD79 Alpha Antibody LS-C408197. Specificity: Human CD79A / CD79 Alpha |
| Immunogen | Recombinant fusion protein containing a sequence corresponding to amino acids 33-145 of human CD79A (NP_001774.1). LWMHKVPASLMVSLGEDAHFQCPHNSSNNANVTWWRVLHGNYTWPPEFLGPGEDPNGTLIIQNVNKSHGGIYVCRVQEGNESYQQSCGTYLRVRQPPPRPFLDMGEGTKNRII |
| Other Names | CD79A, CD79a antigen, Ig-alpha, MB-1, MB-1 membrane glycoprotein, Surface IgM-associated protein, MB1 |
| Gene, Accession # | CD79A, Gene ID: 973 |
| Catalog # | LS-C408197 |
| Price | |
| Order / More Info | CD79A / CD79 Alpha Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|