| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM200A, aa432-481 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human, monkey, chimpanzee, gibbon |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM200A Antibody (aa432-481, HRP) LS-C460212. Specificity: Human FAM200A / C7orf38 |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa432-481 of human FAM200A (Q8TCP9, NP_659802). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Gibbon, Monkey, Marmoset (100%); Galago (91%). |
| Other Names | FAM200A, C7orf38, Protein FAM200A |
| Gene, Accession # | FAM200A, Gene ID: 221786 |
| Catalog # | LS-C460212 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM200A, aa432-481 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|