| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM20A, aa182-231 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, mouse, bovine, porcine, horse, bat, hamster, chimpanzee, gibbon, human |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM20A Antibody (aa182-231, HRP) LS-C449769. Specificity: Human FAM20A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa182-231 of human FAM20A (Q96MK3, NP_060035). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Gibbon, Galago, Mouse, Hamster, Elephant, Bovine, Bat, Rabbit, Horse, Pig (100%); Monkey, Marmoset, Dog, Opossum (92%); Chicken (91%); Guinea pig (85%); Turkey (83%). |
| Other Names | FAM20A, AIGFS, FP2747, Protein FAM20A |
| Gene, Accession # | FAM20A, Gene ID: 54757 |
| Catalog # | LS-C449769 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM20A, aa182-231 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|