| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM20A, aa368-541 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ICC (1:50 - 1:500), WB (1:50 - 1:400) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM20A Antibody (aa368-541, Biotin) LS-C424911. Specificity: Human FAM20A |
| Immunogen | Recombinant FAM20A (Lys368-Ser541) |
| Other Names | FAM20A, AIGFS, FP2747, Protein FAM20A |
| Gene, Accession # | FAM20A, Gene ID: 54757 |
| Catalog # | LS-C424911 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM20A, aa368-541 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|