| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RPS27A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (1:500 - 1:2000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RPS27A Antibody LS-C667668. Recognizes endogenous levels of RPS27A protein. |
| Immunogen | Recombinant full length protein of human RPS27A |
| Other Names | RPS27A, 40S ribosomal protein S27a, Ribosomal protein S27a, Ubiquitin-CEP80, S27A, UBA80, UBCEP1, CEP80, UBCEP80, Ubiquitin C |
| Gene, Accession # | RPS27A, Gene ID: 6233 |
| Catalog # | LS-C667668 |
| Price | |
| Order / More Info | RPS27A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|