| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM50A, aa149-339 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (1:500 - 1:3000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM50A Antibody (aa149-339) LS-C185821. Specificity: Human FAM50A |
| Immunogen | Recombinant fragment corresponding to a region within amino acids 149 and 339 of FAM50A (SwissProt Q14320). Percent identity by BLAST analysis: Human (100%); Mouse, Rat, Bovine (99%); Xenopus (97%); Zebrafish (93%). |
| Other Names | FAM50A, 9F, DXS9928E, HXC26, HXC-26, Protein HXC-26, XAP5, Protein FAM50A, Protein XAP-5 |
| Gene, Accession # | FAM50A, Gene ID: 9130 |
| Catalog # | LS-C185821 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM50A, aa149-339 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|