| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM60A, aa1-221 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM60A Antibody (aa1-221, HRP) LS-C372203. Specificity: Human FAM60A. |
| Immunogen | Recombinant human Protein FAM60A protein (aa1-221). |
| Other Names | FAM60A, C12orf14, L4, TERA, Tera protein homolog, Protein FAM60A |
| Gene, Accession # | FAM60A, Gene ID: 58516 |
| Catalog # | LS-C372203 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM60A, aa1-221 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|