| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM65A, aa1173-1223 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, dog, guinea pig, porcine, horse, human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IP (2 - 10 µg/mg lysate), WB (1:2000 - 1:10000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM65A Antibody (aa1173-1223) LS-C290051. Specificity: Region between residue 1173 and 1223 of human Family with Sequence Similarity 65, Member A using the numbering given in entry NP_001180451.1 (GeneID 79567). |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | FAM65A, KIAA1930, Protein FAM65A |
| Gene, Accession # | FAM65A, Gene ID: 79567 |
| Catalog # | LS-C290051 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM65A, aa1173-1223 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|