| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM70A, aa108-157 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, mouse, dog, guinea pig, bovine, rat, porcine, horse, bat, gibbon, human, monkey |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM70A Antibody (aa108-157, FITC) LS-C449828. Specificity: Human FAM70A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa108-157 of human TMEM255A (Q5JRV8, NP_060408). Percent identity by BLAST analysis: Human, Gorilla, Gibbon, Monkey, Galago, Marmoset, Mouse, Rat, Elephant, Dog, Bovine, Bat, Rabbit, Horse, Pig, Opossum, Guinea pig (100%); Platypus (92%); Turkey, Zebra finch, Chicken, Stickleback (85%); Xenopus (83%). |
| Other Names | TMEM255A, FAM70A, Transmembrane protein 255A, RP3-525N14.6 |
| Gene, Accession # | TMEM255A, Gene ID: 55026 |
| Catalog # | LS-C449828 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM70A, aa108-157 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|