| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM96A, aa109-138 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA (1:1000), IF (1:10 - 1:50), IHC (1:50 - 1:100), WB (1:100 - 1:500) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM96A Antibody (aa109-138) LS-C321252. This FA96A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 109-138 amino acids from the C-terminal region of human FA96A. |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | FAM96A, MIP18 family protein FAM96A |
| Gene, Accession # | FAM96A, Gene ID: 84191 |
| Catalog # | LS-C321252 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM96A, aa109-138 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|