| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM98A, aa432-481 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, mouse, dog, guinea pig, bovine, rat, horse, bat, human, monkey |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (0.2 - 1 µg/ml) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM98A Antibody (aa432-481) LS-C102606. Specificity: Human FAM98A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa432-481 of human FAM98A (B2RNA2, NP_056290). Percent identity by BLAST analysis: Human, Gorilla, Orangutan, Gibbon, Monkey, Galago, Marmoset, Mouse, Rat, Panda, Dog, Bovine, Bat, Rabbit, Horse, Guinea pig, Platypus, Lizard (100%); Opossum (93%); Chimpanzee, Elephant, Pig, Turkey, Zebra finch, Chicken (92%). |
| Other Names | FAM98A, DKFZP564F0522, Protein FAM98A |
| Gene, Accession # | FAM98A, Gene ID: 25940 |
| Catalog # | LS-C102606 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM98A, aa432-481 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|