| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM98A, aa300-350 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 10 blot |
| Concentration | n/a |
| Applications | IP |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM98A Antibody (aa300-350) LS-C763327 |
| Immunogen | Portion of GeneID: 25940 corresponding to ammino acids between 300 and 350 of UniprotID: Q8NCA5 |
| Other Names | FAM98A, DKFZP564F0522, Protein FAM98A |
| Gene, Accession # | FAM98A, Gene ID: 25940 |
| Catalog # | LS-C763327-10 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM98A, aa300-350 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|