| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM192A / Nip30, aa125-175 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 100 µl |
| Concentration | 1 mg/ml |
| Applications | IP, WB (1:1000 - 1:5000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM192A / Nip30 Antibody (aa125-175) LS-C762465 |
| Immunogen | Portion of GeneID: 80011 corresponding to ammino acids between 125 and 175 of UniprotID: Q9GZU8 |
| Other Names | FAM192A, CDA018, CDA10, NIP30, Protein FAM192A, C16orf94 |
| Gene, Accession # | FAM192A, Gene ID: 80011 |
| Catalog # | LS-C762465-100 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM192A / Nip30, aa125-175 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|