| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAB3A, N-Terminus |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | Xenopus, rat, mouse, human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (1:1000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RAB3A Antibody (N-Terminus) LS-C61832. Specific for ~27k Rab3 protein |
| Immunogen | Peptide corresponding to amino acid residues from the N-terminal region of rat Rab 3, conjugated to keyhole limpet hemocyanin (KLH). |
| Other Names | RAB3A, RAS-associated protein RAB3A, Ras-related protein Rab-3A |
| Gene, Accession # | RAB3A, Gene ID: 5864 |
| Catalog # | LS-C61832 |
| Price | |
| Order / More Info | RAB3A, N-Terminus Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|