| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RBM8A / Y14 |
| Clone | 3E4 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2b,k |
| Format | Protein A purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, IHC, IHC-P (10 µg/ml), WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RBM8A / Y14 Antibody (clone 3E4) IHC-plus™ LS-B5993. Specificity: Human RBM8A |
| Immunogen | RBM8A (AAH17088, 1 a.a. ~ 175 a.a) full-length recombinant protein with GST tag. MW of the GST tag alone is 26 KDa. |
| Other Names | RBM8A, Binder of OVCA1-1, BOV-1A, C1DELq21.1, BOV-1B, BOV-1, DEL1q21.1, MDS014, Ribonucleoprotein RBM8A, Ribonucleoprotein RBM8, RNA-binding motif protein 8A, RNA-binding protein Y14, TAR, Y14, ZRNP1, RBM8, RBM8B, RNA binding motif protein 8, RNA binding motif protein 8A, RNA-binding protein 8A, BOV-1C, ZNRP, RNA binding motif protein 8B |
| Gene, Accession # | RBM8A, Gene ID: 9939 |
| Catalog # | LS-B5993 |
| Price | |
| Order / More Info | RBM8A / Y14 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|