| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RBM8A / Y14, N-Terminus |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | Xenopus, zebrafish, porcine, horse, rat, rabbit, mouse, dog, bovine, human, monkey |
| Isotype | n/a |
| Format | Protein A purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC, IHC-P, WB (1.25 µg/ml) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RBM8A / Y14 Antibody (N-Terminus) LS-C30583. Specificity: Human RBM8A |
| Immunogen | Synthetic peptide from N-Terminus of human RBM8A (Q9Y5S9, NP_005096). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gibbon, Marmoset, Mouse, Rat, Elephant, Bovine, Rabbit, Horse, Pig, Opossum, Zebra finch, Xenopus, Sablefish, Pufferfish, Zebrafish (100%); Trout, Salmon, Pike (92%); Smelt, Stickleback, Medaka (85%); Galago, Dog (82%). |
| Other Names | RBM8A, Binder of OVCA1-1, BOV-1A, C1DELq21.1, BOV-1B, BOV-1, DEL1q21.1, MDS014, Ribonucleoprotein RBM8A, Ribonucleoprotein RBM8, RNA-binding motif protein 8A, RNA-binding protein Y14, TAR, Y14, ZRNP1, RBM8, RBM8B, RNA binding motif protein 8, RNA binding motif protein 8A, RNA-binding protein 8A, BOV-1C, ZNRP, RNA binding motif protein 8B |
| Gene, Accession # | RBM8A, Gene ID: 9939 |
| Catalog # | LS-C30583 |
| Price | |
| Order / More Info | RBM8A / Y14, N-Terminus Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|