| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RBM8A / Y14, N-Terminus |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | zebrafish, porcine, horse, rat, rabbit, dog, guinea pig, bovine, human |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RBM8A / Y14 Antibody (N-Terminus, FITC) LS-C440661. Specificity: Rat RBM8A / Y14 |
| Immunogen | Synthetic peptide directed towards the N-terminal region of Rat Rbm8a. Percent identity by BLAST analysis: Dog, Pig, Rat, Horse, Human, Bovine, Rabbit, Zebrafish, Guinea pig (100%); Mouse (93%). |
| Other Names | RBM8A, Binder of OVCA1-1, BOV-1A, C1DELq21.1, BOV-1B, BOV-1, DEL1q21.1, MDS014, Ribonucleoprotein RBM8A, Ribonucleoprotein RBM8, RNA-binding motif protein 8A, RNA-binding protein Y14, TAR, Y14, ZRNP1, RBM8, RBM8B, RNA binding motif protein 8, RNA binding motif protein 8A, RNA-binding protein 8A, BOV-1C, ZNRP, RNA binding motif protein 8B |
| Gene, Accession # | RBM8A, Gene ID: 9939 |
| Catalog # | LS-C440661 |
| Price | |
| Order / More Info | RBM8A / Y14, N-Terminus Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|