| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | S100A7A / S100A15 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | unconjugated |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | S100A7A / S100A15 Antibody LS-C489040. Specificity: Mouse S100A15 / S100A7A |
| Immunogen | Recombinant Mouse S100A15 / S100A7A protein |
| Other Names | S100A7A, NICE-2, S100A15, S100A7f, Protein S100-A7A, S100A7L1 |
| Gene, Accession # | S100A7A, Gene ID: 338324 |
| Catalog # | LS-C489040 |
| Price | |
| Order / More Info | S100A7A / S100A15 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|