| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | S100A7A / S100A15, aa2-101 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ICC (1:50 - 1:500), WB (1:50 - 1:400) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | S100A7A / S100A15 Antibody (aa2-101, Biotin) LS-C425415. Specificity: Human S100A7A / S100A15 |
| Immunogen | Recombinant S100A15 (Ser2-Gln101) |
| Other Names | S100A7A, NICE-2, S100A15, S100A7f, Protein S100-A7A, S100A7L1 |
| Gene, Accession # | S100A7A, Gene ID: 338324 |
| Catalog # | LS-C425415 |
| Price | |
| Order / More Info | S100A7A / S100A15, aa2-101 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|