| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAP1A |
| Clone | 5F8 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG1 |
| Format | purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA (1:10000), Flo (1:200 - 1:400), WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RAP1A Antibody (clone 5F8) LS-C169179 |
| Immunogen | Purified recombinant fragment of human RAP1A expressed in E. Coli.\ |
| Other Names | RAP1A, C21KG, G-22K, GTP-binding protein smg p21A, KREV-1, KREV1, RAP1, RAS-related protein RAP1A, Ras-related protein Rap-1A, Ras-related protein Krev-1, SMGP21 |
| Gene, Accession # | RAP1A, Gene ID: 5906 |
| Catalog # | LS-C169179 |
| Price | |
| Order / More Info | RAP1A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|