| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RNASEH2A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rat |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RNASEH2A Antibody (HRP) LS-C712300. The antibody is a rabbit polyclonal antibody raised against RNASEH2A. It has been selected for its ability to recognize RNASEH2A in immunohistochemical staining and western blotting. |
| Immunogen | RNASEH2A, Rat |
| Other Names | RNASEH2A, AGS4, Aicardi-Goutieres syndrome 4, Ribonuclease HI, large subunit, Ribonuclease HI large subunit, RNase H(35), RNase H2 subunit A, RNase HI large subunit, RNHIA, RNHL, Ribonuclease H2, large subunit, Ribonuclease HI subunit A, RNASEHI, Ribonuclease H2 subunit A, Ribonuclease H2, subunit A |
| Gene, Accession # | RNASEH2A, Gene ID: 10535 |
| Catalog # | LS-C712300 |
| Price | |
| Order / More Info | RNASEH2A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|