| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Ly6A/E / Sca-1 |
| Clone | D7 |
| Host Species | Rat |
| Reactive Species | mouse |
| Isotype | IgG2a,k |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | Flo |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Ly6A/E / Sca-1 Antibody (clone D7, Biotin) LS-C106181 |
| Immunogen | Mouse LY6A |
| Other Names | n/a |
| Gene, Accession # | n/a |
| Catalog # | LS-C106181 |
| Price | |
| Order / More Info | Ly6A/E / Sca-1 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|