| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | SEC23A / COP II |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (1:500 - 1:2000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | SEC23A / COP II Antibody LS-C667984. Recognizes endogenous levels of SEC23A protein. |
| Immunogen | Recombinant full length protein of human SEC23A |
| Other Names | SEC23A, CLSD, SEC23-related protein A, COP II |
| Gene, Accession # | SEC23A, Gene ID: 10484 |
| Catalog # | LS-C667984 |
| Price | |
| Order / More Info | SEC23A / COP II Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|