| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | SEC23A / COP II |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | SEC23A / COP II Antibody (Biotin) LS-C500845. Specificity: Component of the COPII coat, that covers ER-derived vesicles involved in transport from the endoplasmic reticulum to the Golgi apparatus. COPII acts in the cytoplasm to promote the transport of secretory, plasma membrane, and vacuolar proteins from the endoplasmic reticulum to the Golgi complex. |
| Immunogen | Recombinant Human Protein transport protein Sec23A protein (424-569AA) |
| Other Names | SEC23A, CLSD, SEC23-related protein A, COP II |
| Gene, Accession # | SEC23A, Gene ID: 10484 |
| Catalog # | LS-C500845 |
| Price | |
| Order / More Info | SEC23A / COP II Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|