| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAP1A + RAP1B |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA (0.03 - 0.06 µg/ml), WB (1 µg/ml) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RAP1A + RAP1B Antibody LS-C93653. Recognizes human RAP1A and RAP1B. |
| Immunogen | Synthetic peptide (KLH-conjugated) of human RAP1A and RAP1B. |
| Other Names | RAP1 |
| Gene, Accession # | RAP1 |
| Catalog # | LS-C93653 |
| Price | |
| Order / More Info | RAP1A + RAP1B Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|