| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | ATP12A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 200 µl |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (1:500 - 1:2000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | ATP12A antibody LS-C749376 is an unconjugated rabbit polyclonal antibody to human ATP12A. Validated for WB. |
| Immunogen | Recombinant fusion protein containing a sequence corresponding to amino acids 890-980 of human ATP12A (NP_001172014.1). YFTVYAQEGFLPRTLINLRVEWEKDYVNDLKDSYGQEWTRYQREYLEWTGYTAFFVGILVQQIADLIIRKTRRNSIFQQGLFRNKVIWVGI |
| Other Names | ATP12A, ATP1AL1, HKalpha2, Proton pump |
| Gene, Accession # | ATP12A, Gene ID: 479 |
| Catalog # | LS-C749376-200 |
| Price | |
| Order / More Info | ATP12A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|