| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MYO5A / Myosin V |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (1:500 - 1:2000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | MYO5A / Myosin V Antibody LS-C668206. Recognizes endogenous levels of MYO5A protein. |
| Immunogen | Recombinant full length protein of human MYO5A |
| Other Names | MYO5A, GS1, Myosin heavy chain 12, Myosin V, Myosin-12, MYO5, Myoxin, MYR12, MYH12, Myosin-Va, Unconventional myosin-Va |
| Gene, Accession # | MYO5A, Gene ID: 4644 |
| Catalog # | LS-C668206 |
| Price | |
| Order / More Info | MYO5A / Myosin V Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|