| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM170A, aa234-283 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human, chimpanzee |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM170A Antibody (aa234-283, HRP) LS-C477399. Specificity: Human FAM170A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa234-283 of human FAM170A (A1A519-2, NP_877438). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee (100%). |
| Other Names | FAM170A, Protein FAM170A, ZNFD, Zinc finger protein ZNFD, Znf domain containing protein |
| Gene, Accession # | FAM170A, Gene ID: 340069 |
| Catalog # | LS-C477399 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM170A, aa234-283 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|