| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM172A, aa170-219 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, dog, rat, horse, bat, gibbon, orangutan, chimpanzee, human, monkey |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM172A Antibody (aa170-219, Biotin) LS-C475237. Specificity: Human FAM172A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa170-219 of human FAM172A (NP_001156889). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Orangutan, Gibbon, Monkey, Galago, Marmoset, Rat, Dog, Bat, Rabbit, Horse (100%); Mouse, Elephant, Panda (92%); Zebra finch, Chicken, Platypus (85%). |
| Other Names | FAM172A, C5orf21, Protein FAM172A, DKFZP564D172 |
| Gene, Accession # | FAM172A, Gene ID: 83989 |
| Catalog # | LS-C475237 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM172A, aa170-219 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|