| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM178A, aa164-213 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human, chimpanzee |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM178A Antibody (aa164-213, Biotin) LS-C480046. Specificity: Human FAM178A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa164-213 of human FAM178A (Q05BG6). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla (100%). |
| Other Names | FAM178A, Protein FAM178A, C10orf6 |
| Gene, Accession # | FAM178A, Gene ID: 55719 |
| Catalog # | LS-C480046 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM178A, aa164-213 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|