| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM184A, aa281-330 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human, chimpanzee |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM184A Antibody (aa281-330, Biotin) LS-C477421. Specificity: Human FAM184A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa281-330 of human FAM184A (H0YBA5). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee (100%). |
| Other Names | FAM184A, C6orf60, Protein FAM184A |
| Gene, Accession # | FAM184A, Gene ID: 79632 |
| Catalog # | LS-C477421 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM184A, aa281-330 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|