| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MRPS18A, Internal |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, bovine, rat, human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC, IHC-P (1:100 - 1:200), WB (1:500 - 1:1000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | MRPS18A Antibody (Internal) LS-C356191. Recognizes endogenous levels of MRPS18A protein. |
| Immunogen | KLH-conjugated synthetic peptide encompassing a sequence within the central region of human MRPS18A. |
| Other Names | MRPS18A, HumanS18b, MRPS18-3, S18bmt, MRP-S18-3, MRP-S18-a, S18mt-a |
| Gene, Accession # | MRPS18A, Gene ID: 55168 |
| Catalog # | LS-C356191 |
| Price | |
| Order / More Info | MRPS18A, Internal Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|