| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CD8A / CD8 Alpha |
| Clone | 4B9 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2b,k |
| Format | Protein A purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, IP |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | CD8A / CD8 Alpha Antibody (clone 4B9) LS-C196844. Specificity: Human CD8A / CD8 Alpha |
| Immunogen | CD8A (AAH25715, aa1-235 full-length recombinant protein with GST tag. MW of the GST tag alone is 26 KDa. |
| Other Names | CD8A, CD8a molecule, CD8a antigen, OKT8 T-cell antigen, Leu2 T-lymphocyte antigen, T8 T-cell antigen, T cell co-receptor, p32, CD8, Leu2, T-cell antigen Leu2 |
| Gene, Accession # | CD8A, Gene ID: 925 |
| Catalog # | LS-C196844 |
| Price | |
| Order / More Info | CD8A / CD8 Alpha Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|