| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MUC3A |
| Clone | 1143/B7 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2a |
| Format | azide-free unconjugated |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, IHC, IHC-P |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | MUC3A Antibody (clone 1143/B7, Azide-free) LS-C87835. Specificity: Tandem repeats of the human MUC3 |
| Immunogen | MUC3 tandem repeat peptide. |
| Other Names | MUC3A, Mucin 3, intestinal, Mucin-3A, Mucin 3A, intestinal, Intestinal mucin-3A, MUC-3A, MUC3 |
| Gene, Accession # | MUC3A, Gene ID: 4584 |
| Catalog # | LS-C87835 |
| Price | |
| Order / More Info | MUC3A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|