| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MUC3A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (0.1 - 0.5 µg/ml) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | MUC3A Antibody LS-C490662 |
| Immunogen | Amino acids DLNDNTSQAYRDFNKTFWNQMQKIFADMQGFTFK from human MUC3A/B were used as the immunogen for the MUC3 antibody. |
| Other Names | MUC3A, Mucin 3, intestinal, Mucin-3A, Mucin 3A, intestinal, Intestinal mucin-3A, MUC-3A, MUC3 |
| Gene, Accession # | MUC3A, Gene ID: 4584 |
| Catalog # | LS-C490662 |
| Price | |
| Order / More Info | MUC3A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|