| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM71A, aa481-530 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, dog, porcine, human, monkey, chimpanzee |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM71A Antibody (aa481-530, HRP) LS-C457206. Specificity: Human FAM71A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa481-530 of human FAM71A (Q8IYT1, NP_705834). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Monkey, Marmoset, Rabbit, Pig (100%); Gibbon, Galago, Bovine (92%); Elephant (91%); Dog (84%); Bat (83%). |
| Other Names | FAM71A, Protein FAM71A, RP11-338C15.4 |
| Gene, Accession # | FAM71A, Gene ID: 149647 |
| Catalog # | LS-C457206 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM71A, aa481-530 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|