| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM73A, aa131-180 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human, chimpanzee |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM73A Antibody (aa131-180, FITC) LS-C475718. Specificity: Human FAM73A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa131-180 of human FAM73A (Q8NAN2-2). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee (100%). |
| Other Names | FAM73A |
| Gene, Accession # | FAM73A, Gene ID: 374986 |
| Catalog # | LS-C475718 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM73A, aa131-180 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|