| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM76A, aa107-156 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | chicken, bovine, rabbit, mouse, guinea pig, rat, horse, bat, human, monkey |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (0.2 - 1 µg/ml) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM76A Antibody (aa107-156) LS-C111471. Specificity: Human FAM76A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa107-156 of human FAM76A (Q8TAV0, NP_689873). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gibbon, Monkey, Galago, Marmoset, Mouse, Rat, Elephant, Panda, Bovine, Bat, Rabbit, Horse, Opossum, Guinea pig, Turkey, Zebra finch, Chicken, Platypus (100%); Beetle (85%); Zebrafish (80%). |
| Other Names | FAM76A, RP3-426I6.1, Protein FAM76A |
| Gene, Accession # | FAM76A, Gene ID: 199870 |
| Catalog # | LS-C111471 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM76A, aa107-156 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|