| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM81A, aa143-192 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | dog, bovine, porcine, horse, rat, chimpanzee, orangutan, gibbon, human, monkey |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM81A Antibody (aa143-192, FITC) LS-C456880. Specificity: Rat FAM81A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa143-192 of rat Fam81a (D4A7T8, NP_001101633). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Orangutan, Gibbon, Monkey, Galago, Marmoset, Rat, Panda, Dog, Bovine, Horse, Pig, Opossum (100%); Mouse, Elephant, Bat, Rabbit, Guinea pig (92%); Platypus (85%). |
| Other Names | FAM81A, Protein FAM81A |
| Gene, Accession # | FAM81A, Gene ID: 145773 |
| Catalog # | LS-C456880 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM81A, aa143-192 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|